Informācija

PASŪTĪŠANA

  • Pasūtījumus iespējams veikt sadaļā VEIKALS.
  • Pēc pasūtījuma saņemšanas, sagatavosim un nosūtīsim Jums rēķinu apmaksai.
  • Vajadzības gadījumā sazināsimies ar Jums par pasūtījuma detaļām.

IZGATAVOŠANAS LAIKS

  • Pasūtījumus sākam gatavot pēc pilnas pasūtījuma apmaksas saņemšanas. 
  • Standartā izgatavošanas laiks ir 5-7 darba dienas. Ja nepiciešams steidzamāk, lūdzam sazināties ar mums - [email protected] vai izmantojot kontaktu formu.
  • Dažkārt, pasūtījumu apjoma pēc, izgatavošanas laiks var būt ilgāks, tāpēc, veicot pasūtījumu laukā "Papildus informācija", lūdzam norādīt Jums vēlamo saņemšanas datumu. 

Piegāde

Omniva pakomāts (2.88€ - 4.88)

Maksa pēc Omniva tarifiem, atbilstoši pasūtījuma izmēram. 

Latvijas pasts (no 3€)

Maksa sākot no 3€. Precīzas piegādes izmaksas tiks aprēķinātas pēc pasūtījuma saņemšanas. 

Pasūtījumus iespējams piegādāt arī uz ārzemēm. Lai noskaidrotu precīzas piegādes izmaksas, lūdzam sazināties ar mums - [email protected] vai izmantojot kontaktu formu.

Distances līgums 

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējam ir iespēja veikt apmaksu par preci lietojot Interneta veiklā iestrādātos maksājuma rīkus vai apmaksājot pārdevēja sagatavoto un Pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 20 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • pircējs ir atvēris audioierakstu vai videoierakstu, vai datorprogrammu iepakojumu.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

Šeit Tu vari ievadīt savu tekstu un tas tiks parādīts lapas labajā pusē. Līdzīgs teksta ievades laukums ir arī lapas kreisajā pusē.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.